Ifjúsági

PÉLDAÉRTÉKŰ HÉTVÉGE.

PÉLDAÉRTÉKŰ HÉTVÉGE   Ismét nagyüzem volt az elmúlt hétvégén. Kezdődött szombaton a Debrecen elleni NB I-es serdülő mérkőzéssel, ahol -bár az eredmény sima mérkőzést sejtet- az első félidőben vezetett csapatunk a tabella m

ENUSE Ifjúsági Húsvét Kupa dátumok.

ENUSE Ifjúsági Húsvét Kupa 2019.04.21., vasárnap / Tápiószentmárton A Húsvéti kupasorozat zárónapján az ifi korosztály versenyez. A Szövetség szabályozások okán az első osztályból ellenfelet nem várhatunk, ám a nyílt tornára II.

HARC A GÓLKIRÁLYI CÍMEKÉRT.

HARC A GÓLKIRÁLYI CÍMEKÉRT Felnőtt bajnokságban Jónás Szandi címvédésre készül. Tavaly még 15 és fél évesen lett a felnőtt bajnokság legjobb góldobója. Idén már 16 évesen ismét vezeti a felnőttek között a versenyt, amihez a hé

ÚJABB IFI GYŐZELEM.

ÚJABB IFI GYŐZELEM III. o. ifjúsági – dél ENUSE – DUNAVARSÁNY 49-20 ENUSE: Kuli Sz. – Jónás A. 7, Kóra A. 1, Radva E. 2, Német E. 4, Mészáros D. 4, Szobodek B. 6 – Tóth Zs. 16, Dánffy Di. 4, Dánffy Do. 2, Farkas Sz.

VERESÉG UTÁN HOSSZÚ TAVASZ VÁR AZ IFIRE.

VERESÉG UTÁN HOSSZÚ TAVASZ VÁR AZ IFIRE ENUSE – ÓKSI 27-29 (18-12) III.o. ifjúsági – dél Pazar első félidő után teljesen érthetetlen második félidőt játszottak a lányok. A kemény, helyenként durva mérkőzésen ismét -Daba