Serdülő

SZEGEDI VERESÉG SERDÜLŐBEN (NB I).

SZEGEDI VERESÉG SERDÜLŐBEN (NB I) K.Szeged – ENUSE 31 – 29 Heller Milán vezetőedző értékelése: “Jól indult számunkra a mérkőzés, vezettünk percekig és vért izzadva harcolt ez a fiatal kis csapat. Izgalmas és szoros mér

EGYÉNI KÉPZÉS, FEHÉR DOMINIKA.

EGYÉNI KÉPZÉS, FEHÉR DOMINIKA (CSELEZÉS, ÁTLÖVÉS) Mai napon serdülő csapatunk kiválóságának, Fehér Dominikának tartott egyéni képzést csapatunk vezetőedzője, Heller Milán, aki értékelt is. “Dominika nagy reménysége csapatun

SERDÜLŐ VERESÉG BÉKÉSCSABA ELLEN.

SERDÜLŐ VERESÉG BÉKÉSCSABA ELLEN ENUSE – Békéscsaba EUbility Group 28 – 42 Heller Milán, vezetőedző értékelése: “Ma egy nagyon nagy iramot diktáló csapat ellen játszottunk, akik technikailag és taktikailag is képzettek.

SERDÜLŐ SIKER A VÁC ELLEN.

💪 SERDÜLŐ SIKER A VÁC ELLEN 💪 👏 ENUSE – Váci NKSE 28 – 26 👏 Heller Milán vezetőedző értékelése: “Hatalmas küzdeni akarást tanúsítottunk ezen a mai találkozón. Olyan tudatos játékot játszottunk, amelyet még

NB I SERDÜLŐ BRAVÚR GYŐZELEM (ENUSE).

NB I SERDÜLŐ BRAVÚR GYŐZELEM (ENUSE) ENUSE – Kisvárda KC 23 – 22 2004-es korosztályban az ország legjobbjai közt nyertünk mérkőzést a zömében 2006 és 2007-es játékosainkkal felállva. Heller Milán, vezetőedző értékelése:

SERDÜLŐ CSATA, SZOROS MÉRKŐZÉS.

SERDÜLŐ CSATA, SZOROS MÉRKŐZÉS ENUSE – K. SZEGED 28 – 32 Heller Milán, vezetőedző értékelése: “Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, agresszív védekezésünkkel folyamatos passzívra kényszerítettük ellenfelünket. Jól me

SERDÜLŐ BAJNOKSÁG.

SERDÜLŐ BAJNOKSÁG Fradi fogadott minket vendégül az I. Osztályú serdülő bajnokságban. FTC – ENUSE 51 – 19 Heller Milán edzői értékelése: “Nagyon nehéz lesz nekünk ez a szezon, 2004-es korosztály ellen kell játszaniuk a

PÉLDAÉRTÉKŰ HÉTVÉGE.

PÉLDAÉRTÉKŰ HÉTVÉGE   Ismét nagyüzem volt az elmúlt hétvégén. Kezdődött szombaton a Debrecen elleni NB I-es serdülő mérkőzéssel, ahol -bár az eredmény sima mérkőzést sejtet- az első félidőben vezetett csapatunk a tabella m