Serdülő

SERDÜLŐ VERESÉG SZEGHALMON.

SERDÜLŐ VERESÉG SZEGHALMON   Szeghalmi NKC – ENUSE 31 : 27   Felemás mérkőzésen veszített serdülő csapatunk idegenben.   Heller Milán vezetőedző: “Sajnos rosszul kezdtük a mérkőzés elejét és az első félidőb

FOLYTATÁS.

❤ F O L Y T A T Á S 💙 📝 Egyesületünk jelenlegi helyzetét és céljait ismerteti Önökkel vezetőedzőnk, egy rövid összefoglalásban! 📝 Heller Milán: “Nagyon nehéz helyzeten kezdünk túl lenni, ami mindenki számára megváltozt

MENEKÜLÉS A FUTÁSBA.

🏁 MENEKÜLÉS A FUTÁSBA 🏁 Utánpótlásunkban szereplő játékosunk, Rékasi Rebeka eredményét osszuk meg Önökkel, amely több mint egy átlagos eredmény! Serdülő és Ifjúsági csapatunk meghatározó tagjává vált majd 3 hónapja Rebeka

SZEGEDI VERESÉG SERDÜLŐBEN (NB I).

SZEGEDI VERESÉG SERDÜLŐBEN (NB I) K.Szeged – ENUSE 31 – 29 Heller Milán vezetőedző értékelése: “Jól indult számunkra a mérkőzés, vezettünk percekig és vért izzadva harcolt ez a fiatal kis csapat. Izgalmas és szoros mér

EGYÉNI KÉPZÉS, FEHÉR DOMINIKA.

EGYÉNI KÉPZÉS, FEHÉR DOMINIKA (CSELEZÉS, ÁTLÖVÉS) Mai napon serdülő csapatunk kiválóságának, Fehér Dominikának tartott egyéni képzést csapatunk vezetőedzője, Heller Milán, aki értékelt is. “Dominika nagy reménysége csapatun

SERDÜLŐ VERESÉG BÉKÉSCSABA ELLEN.

SERDÜLŐ VERESÉG BÉKÉSCSABA ELLEN ENUSE – Békéscsaba EUbility Group 28 – 42 Heller Milán, vezetőedző értékelése: “Ma egy nagyon nagy iramot diktáló csapat ellen játszottunk, akik technikailag és taktikailag is képzettek.

SERDÜLŐ SIKER A VÁC ELLEN.

💪 SERDÜLŐ SIKER A VÁC ELLEN 💪 👏 ENUSE – Váci NKSE 28 – 26 👏 Heller Milán vezetőedző értékelése: “Hatalmas küzdeni akarást tanúsítottunk ezen a mai találkozón. Olyan tudatos játékot játszottunk, amelyet még