Serdülő

NB I SERDÜLŐ BRAVÚR GYŐZELEM (ENUSE).

NB I SERDÜLŐ BRAVÚR GYŐZELEM (ENUSE) ENUSE – Kisvárda KC 23 – 22 2004-es korosztályban az ország legjobbjai közt nyertünk mérkőzést a zömében 2006 és 2007-es játékosainkkal felállva. Heller Milán, vezetőedző értékelése:

SERDÜLŐ CSATA, SZOROS MÉRKŐZÉS.

SERDÜLŐ CSATA, SZOROS MÉRKŐZÉS ENUSE – K. SZEGED 28 – 32 Heller Milán, vezetőedző értékelése: “Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, agresszív védekezésünkkel folyamatos passzívra kényszerítettük ellenfelünket. Jól me

SERDÜLŐ BAJNOKSÁG.

SERDÜLŐ BAJNOKSÁG Fradi fogadott minket vendégül az I. Osztályú serdülő bajnokságban. FTC – ENUSE 51 – 19 Heller Milán edzői értékelése: “Nagyon nehéz lesz nekünk ez a szezon, 2004-es korosztály ellen kell játszaniuk a

PÉLDAÉRTÉKŰ HÉTVÉGE.

PÉLDAÉRTÉKŰ HÉTVÉGE   Ismét nagyüzem volt az elmúlt hétvégén. Kezdődött szombaton a Debrecen elleni NB I-es serdülő mérkőzéssel, ahol -bár az eredmény sima mérkőzést sejtet- az első félidőben vezetett csapatunk a tabella m

SŰRŰ PROGRAM A HÉTVÉGÉRE.

SŰRŰ PROGRAM A HÉTVÉGÉRE Felnőtt csapatunk Örkényben lép pályára szombaton este 18 órakor. Papírforma alapján a hazai, tavalyi bajnok az esélyes, ám fiatal csapatunk egyre szemtelenebbül lop pontokat az osztály nagy csapataitól. Az ifi

INDUL A SERDÜLŐ I. Osztály.

SZEGED KKSE – ENUSE 2018. augusztus 30., csütörtök – 16.30 „ Szegeden tavaly 1 gólos vereséget szenvedtünk. Nem készülünk külön a Szegedből, hiszen a saját játékunkat kell most gyakorolnunk, azzal készülni. A védekezésen dolgozunk

SERDÜLŐ – VEGYES ÉRZÉSEK.

Őszértékelő – 2017   NB I – serdülő / kelet „ Magasra tettük a lécet a serdülő csapat céljainak megfogalmazásakor, az első 4 hely megszerzését tartottuk reálisnak. A bajnokság elején szerzett győzelmek – amelynek egyik

SERDÜLŐ – SZEGEDI BOTLÁS.

2017.11.16. CSÜTÖRTÖK SZEGEDI BOTLÁS SERDÜLŐ NB I  – kelet Két pont reménye 50 percig élt, ám érdekes végjátékban időntúli büntetővel vereséget szenvedtek lányaink.  PC TRADE Szeged KKSE – ENUSE    30-29 ENUSE: Kuli Sz. – T