MAGYAR KUPA, GÓL ÖSSZEFOGLALÓ

MAGYAR KUPA, GÓL ÖSSZEFOGLALÓ Összeállítottuk Önöknek az NB1-es Békéscsaba elleni Magyar Kupa mérkőzés legszebb jeleneteit részünkről, egy rövid videóban. 🤓 Jó szórakozást! Hajrá ENUSE! ❤💙 Az összefoglaló videó ITT megteki

MAGYAR KUPA

🤾‍♀️ MAGYAR KUPA🤾‍♀️ ENUSE(NBII) – EUbility Group Békéscsaba(NBI) 2️⃣5️⃣ – 3️⃣9️⃣ Egyesületünk számára véget értek a Magyar Kupa küzdelmek a tegnapi vereség után, azonban egy cseppet sem lehetünk e

SZOROS MÉRKŐZÉS, SERDÜLŐ NB I

SZOROS MÉRKŐZÉS, SERDÜLŐ NB I ENUSE – DKA 31 : 33 Heller Milán vezetőedző: “Egy nagyon jó, végsőkig kiélezett mérkőzést játszottunk a tabellán 6. helyen álló csapat ellen. Én azt gondolom az akaratunk megvolt, volt tűz a c

SERDÜLŐ VERESÉG HAZAI PÁLYÁN

SERDÜLŐ VERESÉG HAZAI PÁLYÁN ENUSE – Oxxo Energy Orosházi NKC 27:28 Heller Milán vezetőedző: “Játszottunk egy zseniális, szinte hiba nélküli első félidőt, aztán játszottunk egy teljes betli második félidőt. A második fél

KARÁCSONYI KUPA

KARÁCSONYI KUPA   December 19-én megrendezésre került Szászbereken az ENUSE házi bajnokság Karácsonyi Kupa néven, a 9 és 10 éves lányoknak.   Résztvevő csapatok: ENUSE Tápiószele ENUSE Újszilvás ENUSE Jánoshida ENUSE Szászber

FELEMÁS HÉTVÉGE, U15

FELEMÁS HÉTVÉGE, U15   December 6-ai vasárnap igazi rangadókat játszott utánpótlás csapatunk, ahol végül egy 1 gólos vereség után, sikerült 1 gólos győzelmet is aratni.   ENUSE – Dabas KC VSE 20-21 ENUSE – Érdi Spor

U14 GYŐZELMEK

U14 GYŐZELMEK   ENUSE – Mizse KC 29 – 19 ENUSE – Székács KE 33 – 21   Surman István: Az első mérkőzésen, főleg annak az első félidejében még nagyon nem találtuk magunkat, valószínűleg többen még otthon